Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», клієнт може повернути куплений товар в строк до 14 днів з моменту його придбання. Для того, щоб співробітники прийняли оплачене замовлення без проблем, необхідно дотримуватися правил, регламентованих статтею 9 Закону про захист прав споживачів.

Обмеження по поверненню

Існують обмеження для повернення будівельних товарів. Так, не приймаються вироби, що мають персональні характеристики або привезені під замовлення для клієнта. Відмову в прийомі повернення ви можете отримати, якщо продукція має тонування, була придбана на розпродажі, мала статус некондиційного товару, має пошкоджену упаковку або непродажний стан.

Обмеження на повернення:

  • матеріали для облицювання та будівництва, реалізовані метражем, приймаються кратно упаковці;
  • суха будівельна суміш має бути повернута при збереженні її товарного вигляду, відсутності скам'янілостей;
  • товар має термін придатності більше одного місяця.

Документи для оформлення повернення

Для того, щоб відмовитися від товару, потрібно надати наступні документи:

  1. Паспорт або посвідчення водія.
  2. Товарний чек, рахунок-фактура.
  3. Номер банківської карти або сліп-чек.

Також потрібно привезти і передати менеджеру накладну з круглою печаткою і реєстраційним номером компанії, що здійснює повернення. Напишіть на фірмовому бланку заяву для прийому товару нашою компанією. Прикладіть до нього копію накладної на повернення із зазначенням інформації про вашу організацію та відповідальну особу, що здійснює повернення.

Повернення проводиться через «Нову Пошту», «Міст Експрес», «Делівері» та інші ТК (за попередньою домовленістю).

Наша компанія має право провести незалежну оцінку стану товару і відмовити в прийомі продукції назад в разі виявлення пошкоджень, ознак користування товаром, невірно заповнених документів.