Інтернет-магазин 247 реалізує оптом і вроздріб широкий асортимент теплоізоляційних і вогнетривких товарів, а також азбестотехнічну продукцію власного виробництва.

Наші переваги:

 • власне виробництво;
 • сертифікат на продукцію (можна завантажити ТУТ);
 • надаємо комплекс послуг під ключ;
 • швидкість виконання замовлення.

Ми виробляємо:

1. Теплоізоляційні циліндри

Виріб з базальтової вати з покривним шаром алюмінієвої фольги призначений для ізоляції зовнішніх і внутрішніх трубопроводів, теплових мереж, промислових трубопроводів. Виготовляється відрізками по 1 м з максимальним діаметром для установки циліндра базальтового на трубопровід 720 мм. Максимальна товщина теплоізоляційного шару напівциліндра 200 мм.

2. Труба димохідна сендвіч

Двоконтурна (двостінна) система димоходу являє собою конструкцію з двох труб різного діаметру (одна всередині іншої), між якими знаходиться шар негорючого теплоізоляційного матеріалу. Така листова конструкція візуально нагадує сендвіч, звідси, для простоти розуміння, назви утеплюючих елементів отримали приставку «сендвіч» (наприклад, труба-сендвіч). Завдяки такій конструкції димоходи для газових котлів швидко прогріваються до робочої температури, долаючи «точку роси», в результаті чого значно зменшується ймовірність утворення конденсату.

3. Мат ламельний каширований фольгою

Виріб зі смуг базальтової вати приклеєної перпендикулярно до високоміцної фольги, що дає їй додаткову міцність на вигинах, мінімальну зміну товщини при монтажі. Армована фольга виконує функцію пароізоляції.

Властивості фольгованої вати:

 1. Чудові теплоізоляційні характеристики.
 2. Висока пароізоляція.
 3. 250⁰ С.Робоча температура +
 4. Виріб відноситься до класу горючості НГ.

Переваги фольгованої вати:

 • не деформується і не змінює товщину на стиках і вигинах;
 • хімічно нейтральний, гідрофобний матеріал;

Ламела мат, розміри:

 • Довжина - 10000 мм.
 • Ширина - 1200 мм.
 • Товщина - 25, 30, 50 або100 мм.

4. Скотч алюмінієвий

Являє собою фольгу з нанесеним на неї клейовим шаром. Має високий ступінь відображення УФ і теплового випромінювання, що робить такий скотч незамінним при виготовленні і ремонті теплоізоляції. Скотч алюмінієвий використовується для різних будівельних, ремонтних і монтажних робіт.

 • Кондиціонування та вентиляція - для з'єднання і фіксації фольгованих ущільнювальних (покривних) матеріалів, таких як листове скловолокно та ін.
 • Для бандажування сполучних швів труб повітряного каналу і каналів зв'язку.
 • З'єднання стиків базальтових циліндрів, покритих алюмінієвою фольгою, алюмінієвим скотчем не тільки необхідне для поліпшення теплохарактеристік, а й виконує функції пилозахисту і істотно покращує зовнішній вигляд.

5. Клиновидні базальтові плити

Плити призначені для створення разуклонки на покрівлі 1,7 або 4,2%, що сприяє видаленню води з покрівлі до точок водоскиду. При двошаровій системі теплоізоляції укладання здійснюється на перший (нижній) шар матеріалу.

Опис матеріалу

Негорючі, гідрофобізовані тепло-, звукоізоляційні плити з заздалегідь створеним ухилом 1,7 або 4,2% вироблені з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи на низькофеноловому сполучному.

6. Ламель фасадна Lamisol

Призначені для застосування в цивільному і промисловому будівництві в якості тепло-, звукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.

Сфера застосування: Протипожежні пояси на фасадах з ПСБС плит, декори, вогнезахист перекриттів з бетону.
Бренд: Lamisol
Товщина плити: 30-200 мм
Щільність утеплювача: 80 кг/м3

7. Панелі для вогнезахисту вентильованих покрівель з будь-якою конфігурацією і складністю вибірки кутів або пазів

Забезпечення безпеки промислових і житлових об'єктів є важливим завданням, що стоїть перед забудовниками. Базальтова вогнетривка вата забезпечує захист від поширення вогню, перешкоджаючи займання. Використання цього вогнезахисного матеріалу дозволяє забезпечити пожежну безпеку об'єктів.

8. Будівельні сендвіч-панелі

Сендвіч панелі - порівняно нещодавно з'явилися на вітчизняному ринку будівельних матеріалів, що застосовується для зведення стін і дахів різних конструкцій. Тришарові сендвіч-панелі складаються з двох металевих листів, між якими знаходиться прошарок з теплоізоляційного матеріалу.

Завантажити повний каталог нашої продукції можна ТУТ