Інтернет-магазин 247 створений з однією єдиною метою - полегшити реалізацію будь-яких дизайнерських задумів, прискорити будівництво і ремонт приватних та промислових об'єктів. Команда висококваліфікованих фахівців допоможе підібрати необхідний обсяг закупівлі для безвідходного будівництва.

Власне виробництво

Компанія ТОВ "ІНТЕР КЕПІТАЛ" виробляє і реалізує оптом і вроздріб широкий асортимент теплоізоляційних і вогнетривких товарів, а також асботехнічну продукцію.

Ми виробляємо:

  • базальтову теплоізоляцію для трубопроводів і промислового устаткування;
  • утеплювачі для будівель різного призначення;
  • сендвіч-панелі.

Також надаємо послуги з монтажу і встановлення ізоляції.

Запрошуємо до співпраці дилерів. Нашим партнерам доступна закупівля матеріалів по оптовій вартості. Для уточнення деталей взаємовигідного співробітництва та отримання дилерського прайс-листа зв'яжіться з менеджерами підприємства будь-яким зручним способом.

Переваги покупки на нашому сайті

Співпрацюючи з компанією ТОВ «ІНТЕР КЕПІТАЛ», наші клієнти отримують наступні бонуси:

  1. Гарантію якості від провідних українських та зарубіжних виробників - всі товари супроводжуються сертифікатами відповідності.
  2. Лояльну цінову політику - в вартість продукції вже включені актуальні знижки, акційні пропозиції.
  3. Індивідуальний підхід - спільно вирішимо будь-яку проблему, підберемо оптимальне рішення під цілі того чи іншого проекту.
  4. Пропонуємо додаткові послуги з монтажу і встановлення з виїздом досвідченого майстра за вказаною адресою.
  5. Зручні способи оплати - для фізичних осіб реалізований розрахунок готівкою або на банківську карту, юридичним особам більше підійде безготівковий розрахунок (з урахуванням ПДВ, без ПДВ).
  6. Оперативну доставку в день замовлення - доставимо замовлення до пункту прийому транспортних компаній або кур'єром по Києву.

Залишилися питання? Скористайтеся формою зворотного зв'язку або зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів, консультант магазину зв'яжеться з Вами в найкоротші терміни!