Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Кріпильні вироби

Жодне будівництво або виробництво не обходяться без кріплення, що застосовується у великих кількостях. Додаткові підсилюючі елементи потрібні для фіксації дрібних деталей і великих блоків. Часто останні піддаються істотним навантаженням, через що потребують спеціальної обробки сировинної бази.

Для клієнтів, які вирішили замовити кріпильні вироби, офіційний сайт магазину 24/7 буде кращим вибором, але покупець повинен звертати увагу на стандарти і загальноприйняту класифікацію щоб уникнути непорозумінь. Наприклад, в залежності від області застосування, з'єднувачі і фіксатори діляться на такі категорії:

 • вироби з різьбленням посилені;
 • кріплення для масового застосування;
 • пристосування для одностороннього монтування (ударний різновид);
 • ущільнювальні елементи;
 • тримачі для композитних будматеріалів, а також матеріалів на основі полімерної сировини.

Представлена ​​кластеризація кріплення носить досить умовний характер. Будівельнику не завжди вдається вибрати оптимальний варіант, відсортувавши продукцію тільки за цими параметрами. Досвідчені майстри застосовують додаткову класифікацію, що базується на ГОСТах.

Найбільш часто професіонали сортують металеві елементи кріплення за типом конструкції:

 • роз'ємний (всі застібки, що складаються з двох і більше частин);
 • цільний (цвяхи і заклепки).

Види кріпильних виробів відповідно до стандартів

Найголовніший критерій для покупця — це сортування за розміром. Виробники не застосовують суворих обмежень для розмірних габаритів кріплень і фіксаторів, але є загальноприйняті рекомендації та стандартизація. Для більшості споживачів, які вирішили купити кріпильні вироби, каталог сайту формується з наступних артикулів:

 1. Гайки, шайби і пружинні ущільнювачі. Вироби віднесені до однієї товарної категорії — всі ці елементи класифікують як фіксатори. Сортамент не описаний в державних стандартах як окремі деталі кріплення.
 2. Цвяхи. Являють собою шматок металевого стержня, загострений з одного боку. Характеризується наявністю сплющеної "шапочки" з іншого боку. Головна область експлуатації — з'єднання деревостружкових конструкцій. Хоча, це не універсальний фіксатор для такого матеріалу. Для пластику і композиційних матеріалів краще вибирати більш досконалі аналоги.
 3. Заклепки. Цей елемент відноситься до безударного типу. Такі односторонні кріпильні вироби купити вирішують найбільш часто, оскільки вони прості в застосуванні. Важливий фактор — доступна вартість в Україні.
 4. Саморізи. Вироби відносяться до тієї ж категорії ГОСТ, що і гвинти, оскільки мають схожу конституцію будови і область використання. Саморіз — аналог гвинтового кріплення, який встановлюється без попередньої підготовки пазу. Але у гвинта немає гострого зуба, навіть якщо сортамент виготовляється із загартованого металу.
 5. Болти і шурупи. Це кріпильні деталі з різьбою, призначені для особливих умов експлуатації. У Держстандарті, яким керується будь-завод кріпильних виробів, вказано, що для болтів 1-го і 2-го типу гайка не завжди передбачена. На це завжди варто звертати увагу покупцеві.
 6. Анкера і дюбелі. Вироби схожі за формою і сферою застосування. Принцип монтажу простий — в підготовлений отвір вставляється елемент, що має конічну форму. Кріплення забивається, розширюючи втулку. Даний вид кріплення забезпечує надійну фіксацію в стіні або на інших поверхнях.
 7. Шпилька — найпростіший за конструкцією фіксатор. Виготовляється з повною або частково нарізаною різьбою. Шпилька дозволяє скріпити два предмети воєдино або додатково закріпити їх гайкою.

Необхідність додаткового покриття кріпильних виробів антикорозійним шаром

Деякі деталі кріплення призначені для використання в суворих і/або агресивних умовах. Якщо спочатку вони були розраховані на великі навантаження, то можуть прослужити десятиліття навіть під водою. На такі елементи кріплення ціна буде не найнижчою. Це тому, що в процесі виробництва використовуються різні передові технології і матеріали.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.