Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Kronospan (Кроношпан)

До групи підприємств і компаній Kronospan (Кроношпан) входять 29 заводів, розташованих на території 24 країн. 11 тис. людей працюють на цих підприємствах.

Інтернет-магазин 247 пропонує недорого купити вироби Kronospan безпосередньо від виробника з доставкою в будь-який регіон.

Про бренд Kronospan

Група підприємств "Кроноспан" займає одну з перших позицій на світовому ринку по реалізації та виробництві деревних орієнтовано-стружкових плит. Обсяги реалізації за 12 міс. перевищують три мільярди євро, 55% грошового обороту йде на розвиток ринку.

Крім ОСП на виробничих потужностях компанії виробляють ламінат для підлоги; плити МДФ, ДСП; смоли мочевиноформальдегідної; базисні плити на основі стружки.

Офіційний сайт Kronospan пропонує своїм покупцям наступний асортимент:

  • ДСП;
  • ОСП;
  • ЛДСП;
  • МДФ;
  • ХДФ;
  • різні покриття для підлоги.

Готовий товар присутній не тільки в магазинах України, а й активно продається за кордоном, в країнах СНД і Європейського Союзу. Завдяки високій якості, продукція користується великою популярністю у споживачів. Відгуки про Kronospan можна знайти в онлайн-каталозі сайту 24/7.

До групи підприємств і компаній Kronospan (Кроношпан) входять 29 заводів, розташованих на території 24 країн. "Кроноспан" займає одну з перших позицій на світовому ринку по реалізації та виробництві деревних орієнтовано-стружкових плит.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.