Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Мінеральна вата для фасаду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Завдяки відмінним параметрам паропроникності пропонована мінвата для фасаду, що використовується як утеплювач, дозволить підтримувати сприятливий мікроклімат у приміщеннях різного функціонального використання. Даний утеплювальний матеріал можна укладати на зовнішні стіни будівель будь-якого типу як під штукатурку, так і під різноманітні штучні облицювальні вироби, такі як керамічні плити, сайдинг, стінові панелі. Залежно від призначення цей утеплювач може бути кількох типів.
Види мінеральної вати
Сьогодні мінвата для фасаду випускається у трьох модифікаціях, що відрізняються складом та експлуатаційними параметрами:
• Скловата. Основним компонентом для її виробництва використовують штучні склоокна товщиною не більше 14 мікрон, і довжиною до 5 см. Завдяки застосуванню такого матеріалу цей утеплювач відрізняється високими показниками пружності та міцності при невеликому поперечному перерізі. За рахунок наявності в структурі ниток синтетичного скла така мінвата для фасаду здатна гарантовано протистояти температурам в діапазоні -50 ... +1500С. А також характеризується низькою гігроскопічністю та теплопровідністю. Для зручності транспортування та монтажу утеплювач покривається фольгою.
• Базальтова. Для її виготовлення застосовують різноманітні вулканічні лавові породи. За рахунок створення своєрідної пористої структури даний утеплювальний матеріал має відмінні теплозберігаючі та звукоізолюючі параметри. Завдяки наявності у вулканічній породі природних отворів мінвата для фасаду здатна при підвищеній вологості поглинати певну кількість вологи, а потім віддавати її у спеку. Чи здатна витримувати впливи великі коливання температурного режиму навколишнього середовища. Прекрасно протистоїть механічним навантаженням.
• Шлакова. Виготовляється із використанням шлакових відходів металургійних процесів. Завдяки пухкій структурі відрізняється високими тепло- та звукоізолюючими показниками. Має чудову стійкість до різких перепадів температури. У такої мінвати для фасаду ціна найнижча.
Переваги мінеральної вати
У нашому інтернет-магазині можна купити мінвату для фасаду, що відрізняється масою визнаних експлуатаційних переваг:
• Чудові показники повітрообміну. Пропонований утеплювач відноситься до «дихаючих» оздоблювальних матеріалів. Завдяки пористій структурі вата має високий ступінь паропроникності, забезпечуючи ефективну підтримку сприятливого мікроклімату в приміщенні будь-якої пори року. Особливо у разі використання її у системі вентильованих фасадних конструкцій.
• Визначається низьким коефіцієнтом теплопровідності. За параметрами теплової ізоляції мінвата для фасаду товщиною 10 см при щільності 100 кг/м3 не поступається стіні 25 см із сухої деревини, 200 см із силікатної пустотілої цегли. Завдяки таким показникам мінеральна вата дозволяє виключити витік тепла із приміщення, значно скорочуючи витрати на його обігрів.
• Має відмінні звукоізолюючі характеристики. За рахунок оригінальної структури утеплювальний матеріал відрізняється чудовими параметрами пружності, що добре відображає різні звуки з вулиці.
• Характеризується чудовою стійкістю до нагрівання. Завдяки застосуванню для виготовлення мінвати для фасаду негорючих матеріалів, таких як штучне скловолокно, шлакові відходи, вулканічні породи, вона має здатність гарантовано протистояти високим температурам. Даний утеплювач не тільки не спалахує, але й не сприяє поширенню полум'я та шкідливого диму. Тому вважається максимально пожежобезпечним матеріалом.
• Відрізняється стабільністю геометрії. Навіть під тривалою дією підвищеної вологості та високих температур за рахунок щільного укладання мінвату для фасаду не змінює своїх початкових геометричних параметрів.
• Характеризується простотою монтажу. Завдяки невеликій вазі такий утеплювач можна легко укладати на вертикальні поверхні. Використовуючи для цього пластикові «грибки» зі спеціальними широкими капелюшками або клейову мастику. Такий утеплювальний матеріал може спокійно укласти навіть людина, яка не має великого досвіду у здійсненні цього процесу.
• Має хорошу біологічну стійкість. Мінвата для фасаду чудово протистоїть утворенню гнилі, цвілі, грибків та будь-яких мікроорганізмів. Вона не є їжею для різноманітних гризунів та комах, тому вони не заводяться у цьому утеплювальному матеріалі.
• Цей утеплювач відноситься до довговічних матеріалів. При правильному виконанні монтажного процесу вата гарантовано прослужить понад 50 років.
Особливості монтажу мінеральної вати
Залежно від технічного стану стін, будматеріалу, що використовується для їх зведення, та фінансових можливостей мінвата для фасаду укладається двома способами:

• Каркасний. Створювану таким чином вентильовану систему можна використовувати для обробки стін різних будівельних матеріалів. Каркас, що несе, під мінеральну вату збирається зі спеціальних металевих профілів. Він надійно фіксується на вертикальній поверхні, що утеплюється, за допомогою дюбелів. А вже на нього закріплюється мінвата з використанням пластикових «грибків» із широкими капелюшками. При цьому між утеплювачем та стіною залишається невеликий повітряний зазор, що забезпечує ефективний природний повітрообмін зовнішньої поверхні будівлі. Це дає можливість виключити можливість утворення на ній конденсату.
• Мокрий. Відрізняється простотою технології та меншою вартістю. В цьому випадку мінвата для фасаду фіксується на стіні з використанням клейової суміші та пластикових дюбелів грибкового типу. Такий спосіб утеплення ідеально підходить для будівлі, зведеної з цегли, піно-або газоблоків.
Пропонована мінвата для фасаду дає можливість ефективно та оперативно здійснити процес облицювання будь-якої будівлі, забезпечуючи суттєве скорочення з неї тепловтрат. При цьому надати споруді вишуканої стильності.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.