Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Декоративна штукатурка Церезіт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Декоративна штукатурка Церезіт (Ceresit) – якісний та затребуваний матеріал для обробки. Призначення складів – створення оригінальних рельєфів та різноманітних фактур. Продукція бренду цінується за здатність захищати поверхню від зовнішніх впливів. Основні особливості декоративної лінійки - доступна вартість і великий ряд найменувань.
Купити декоративну штукатурку Церезіт можна як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Завдяки високоякісним складовим суміші використовують практично у всіх кліматичних регіонах. Більшість продуктів виробника універсальні - вони дозволяють обробку в громадських будинках, але не менш вдало закривають питання оформлення житлового простору.
Склади Ceresit: властивості та переваги
Штукатурки для декоративного оздоблення забезпечують борозенчасту структуру оброблених поверхонь. Суміші дозволяють покривати бетонні стіни, добре лягають на листові, гіпсові та цементно-піщані основи. Незалежно від типу декоративної штукатурки Ceresit, деякі характеристики незмінні:
● відмінний показник паропроникності;
● підвищена стійкість до фізичних впливів;
● високі вологовідштовхувальні властивості;
● несхильність до згубного впливу УФ-променів;
● стійкість до температурних перепадів.
Замовити декоративну штукатурку Церезіт найчастіше віддають перевагу сухому вигляді. Для деяких будівельників більш зручними вважаються варіанти, які готові до застосування і не вимагають попередньої підготовки.
Виробник гарантує екологічність штукатурки. Декоративні розчини Церезит можна використовувати при оформленні приміщень, призначених для постійного перебування чутливих до запахів людей. Навіть за умов підвищеної температури покриття не дають шкідливих здоров'ю людини випарів.
Декоративна штукатурка Ceresit: види та їх характеристики
Більшість сумішей використовують для оформлення фасадів будівель різного призначення. У той же час, вони добре зарекомендували себе і у внутрішній обробці. Використовуючи штукатурку, фахівці без особливих зусиль добиваються особливості в оформленні. Житло стає презентабельним, набуває шику та респектабельності. Розглянемо основні види декоративної штукатурки Церезіт.
1. Мінеральна штукатурка. Вважається найбюджетнішим варіантом в асортименті подібної продукції. Але ціна ніяк не позначається на якості: покриття добре зберігаються при підвищеній вологості, не ушкоджуються під впливом опадів та перепадів температур. Перед тим, як купити таку декоративну штукатурку, слід розуміти, що її еластичність досить низька і з часом на оброблених поверхнях можуть утворюватися тріщини. Цей недолік успішно перекривається стійкістю до вигоряння та стійкістю до ударів. Наносити склад потрібно товстим шаром. Яскраві зразки цієї категорії – Ceresit CT 35 («короїд»), Ceresit CT 137 («камінчик»).
2. Силіконова декоративна штукатурка Церезіт. Відрізняється міцністю та здатністю протягом тривалого часу зберігати естетичність. Покриття, отримані за допомогою такої декоративної штукатурки, демонструють стійкість до забруднення. Розчин можна застосовувати для покриття різних основ – він у будь-якому випадку добре кріпиться та не деформується при тривалій експлуатації. Ціна таких продуктів на порядок вища, якщо порівнювати з іншими складами. Але вирішивши купити декоративний силіконовий склад від бренду Ceresit, покупці не розчаровуються: інтер'єр вражає неординарністю. У цій групі особливо потрібні Ceresit СТ 74 (камінчик), Ceresit CT-75 ("короїд") та інші.
Окремим видом продукції вважається фасадна штукатурка Церезіт – її необхідно наносити лише професійно. Якщо довірити роботу майстру без досвіду, стіни в кращому разі покриються тріщинами, а в найгіршому – покриття почне обсипатися.
Структурні особливості декоративних складів та правила нанесення
Декоративну штукатурку Церезіт класифікують не лише за складом. Велику роль виборі суміші грає фактура. За цим параметром суміші ділять на дві групи:
● «короїд» – для отримання різноманітних фактур наноситься тонким шаром (і всередині приміщень, і на фасадах);
● «баранчик» (камінчик) – забезпечує стандартні форми, перетворює вади основи на переваги, використовується і для внутрішньої, і для зовнішньої обробки.
Другий варіант штукатурки дозволяє оформлення інтер'єрів у будь-якому із відомих стилів.
Щоб ціна декоративної штукатурки Ceresit себе виправдала, необхідно ретельно підготувати основу перед нанесенням. Стіни повинні бути рівними, сухими та досить міцними. Важливо знати, що адгезія складів суттєво знижується, якщо на поверхні присутні забруднення та нерівності. Тріщини необхідно заповнити шпаклівкою, бажано купувати продукт тієї ж торгової марки.
Назвемо кілька важливих принципів використання декоративних штукатурок.
● Декоративні суміші не можна змішувати з іншими продуктами;
● для фарбування штукатурки в бажаний колір слід використовувати барвник того самого виробника;

● температура основи та повітря при нанесенні повинна бути не нижче +5 і не вище +30 градусів;
● вологість повітря не повинна перевищувати 80%;
● працюючи із сумішами, потрібно дбати від захисту очей та шкіри;
● Робочий розчин необхідно використовувати протягом доби після приготування, інакше він втрачає ряд властивостей.
Якщо використовується силіконова штукатурка, рекомендуємо бетонні стіни, цегляну кладку і штукатурену цементно-піщаним розчином поверхню обробляти сумішшю Ceresit CТ-15 Silicone. Для обробки пухких та неміцних поверхонь слід скористатися ґрунтовим складом Ceresit CТ-17, а після нього нанести той же CТ-15 Silicone.
Зберігати суміші Церезіт слід у заводській упаковці. Оптимальна температура в приміщенні – від 5 до 30 градусів вище за нуль.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.