Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Klimas Wkręt-met

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Klimas Wkręt-met ― це польська компанія, яка є лідируючим виробником якісних і надійних систем кріплення, що заслужила довіру клієнтів у всій Центральній і Східній Європі.

Підприємство було засновано ще в 1990 р. на основі невеликого сімейного бізнесу з виготовлення пластмасових компонентів.

Особливості та історія ТМ Klimas Wkręt-met

За минулі роки компанія постійно розвивалася, а завдяки якісному виробництву змогла завоювати ринок не тільки в Польщі, а й у країнах Європи. В даний час Wkret-met Klimas володіє двома виробничими заводами: в селах Ваната і Кузня-Кеджіньска (поруч з містом Ченстохов). Загальна площа цехів виробничих потужностей перевищує 50000 м2. Підприємству належить один з найбільш сучасних європейських цехів виготовлення і виробництва термопластавтоматів, центральний склад і ультрасучасна дослідницька лабораторія.

У 2005 р. компанія отримала перше в країні Європейське техсхвалення на виробництво будівельних матеріалів. Зараз у заводу Клімас вже 17 схвалень від багатьох країн Європи, велика кількість сертифікатів і винагород.

Всі ці нагороди доводять, що даний виробник не зупиняється на шляху підвищення якості продукції і добре зарекомендував себе на сучасному ринку, що підтверджує безліч позитивних відгуків споживачів.

Якість бренду високо оцінили замовники з різних сфер діяльності по всьому світу, адже компанія займається експортом своїх товарів більш ніж в п'ятдесят різних держав. В Україні великий попит мають саморізи Klimas.

Klimas Wkręt-met ― створимо якість разом!

Klimas Wkręt-met ― це польська компанія, яка є лідируючим виробником якісних і надійних систем кріплення, що заслужила довіру клієнтів у всій Центральній і Східній Європі.

Розгорнути
Вгору