Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Водостічна система PROFiL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Водостічна система PROFiL призначається для продуктивного відведення води від адміністративних будівель, приватних будинків, багатоквартирних споруд. Систему труб і жолобів, які з'єднані між собою, встановлюють як на даху, так і на фасадній частині будівлі. Відведення опадів необхідне, щоб зберегти фундамент, стіни і дах, збільшуючи їх термін експлуатації. Для створення надійної конструкції використовуються жолоби, тримачі, коліна і самі труби. В результаті зайва рідина не накопичується, а підводиться до єдиної воронки, яка забезпечує транспортування до обладнаного стоку.

Інтернет-магазин 24/7 пропонує недорого купити водостічні системи PROFiL безпосередньо від виробника. Завдяки різноманітності товарів в асортименті Профіл можна підібрати конструкцію будь-якої форми і розміру.

Призначення водостоку PROFiL

В результаті регулярного впливу опадів, будь то дощ або сніг, будівельні матеріали руйнуються, і відбувається деформація цілої конструкції або окремих її частин. Часто утворюються тріщини, в них проникає вода, вона замерзає, а лід розширює пошкодження. Запобігти виникненню подібної проблеми досить легко, варто лише сконструювати водостік для відвідення зайвої рідини. Виходячи з цього, виділяють кілька основних завдань водостоку:

  1. Захист фасаду будівлі, стін, декоративних елементів.
  2. Збільшення терміну служби фундаменту.
  3. Збереження візуальної привабливості будівлі ― оздоблення псується навіть від незначного впливу вологи.
  4. Відведення води, щоб не утворювалися калюжі поряд зі спорудженням.

Водостік PROFiL здатний ефективно справлятися з усіма цими завданнями протягом декількох десятків років.

В онлайн-каталозі сайту 247 можна вибрати сучасні комплектуючі для високоякісного водовідведення. За рахунок правильного вибору деталей вдається не тільки захистити будову від руйнівної дії вологи, але й прикрасити її. Польський виробник пропонує матеріали різних відтінків, щоб можна було легко підібрати колір декору.

Обслуговування водостічної системи PROFiL

Експлуатаційний термін водостічної системи PROFiL легко збільшити за рахунок грамотного обслуговування. Всі пластикові деталі повинні регулярно очищатися м'якими щітками, використання абразивних інструментів призводить до утворення подряпин.

Очищення відбувається від стоків до краю, при цьому самі воронки слід перекривати, щоб не допустити потрапляння сміття в вертикальні елементи. Якісне очищення проводиться за допомогою спеціального обладнання. Фахівці використовують вітродуй, який дозволяє очистити систему швидко і без пошкоджень. По закінченню робіт можна здійснити промивання потужним струменем води, перед цим відкривши всі воронки, що ведуть до стоків.

Крім вітродуя використовують шланги, на які надягають спеціальні насадки, що забезпечують тонкий, але потужний струмінь води. Це дозволяє впоратися з нальотом на пластиці.

При професійному і регулярному догляді водостічна конструкція PROFiL зможе протягом багатьох років забезпечувати надійний захист. За умови відсутності пошкоджень, всі елементи відмінно відводять опади і безпомилково захищають фасади, фундаменти і покрівлі багатьох будівель, незалежно від температури на вулиці і погодних умов.

Вгору