Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Ухили плоскої покрівлі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Ухили плоскої покрівлі – це процедура, призначена для створення достатнього ухилу, необхідного для швидкого та безперешкодного стоку рідини, що утворилася. Для цього застосовується шар матеріалів із змінною товщиною, завдяки чому вдається досягти нахилу. Якщо його не створити, це призведе до негативних наслідків, аж до повної руйнації.
Актуальність розухилки плоскої покрівлі
Не маючи ухилів, дощ і сніг, що розтанув, буде накопичуватися, а це тягне за собою руйнування матеріалів, з яких була виготовлена ​​покрівля. Важливо добитися того, щоб опади віддалялися природним шляхом, піддаючись гравітації. Кут сприятиме, що потік відправляється до внутрішнього або зовнішнього водовідведення. Якщо не створити його, то це призведе до негативних наслідків:
• Пошкодження покриття. Актуально у період, коли спостерігаються різкі перепади температур. Замерзання опадів спричиняє збільшення її обсягу, тому може бути дозволено зовнішній шар захисту бітуму. Пошкодження спричиняє зниження стійкості матеріалу до ультрафіолетового випромінювання. Аналогічно ушкоджується мембранна та наливна – створюється сітка з невеликих тріщин, через що починає протікати
• Деформація несучої основи. Скупчення води через сильні опади або відтавання снігу призведе до деформації несучої основи. Наприклад, пошкодження поверхні з профільованого листа з подальшим розривом покриття. Економія на створенні розухилу призведе до того, що доведеться повністю змінювати конструкцію.
• Просочення теплоізоляції. Вода просочуватиметься всередину через мікроскопічні тріщини, які не видно для неозброєного людського ока. Утеплювач, просочений рідиною, втрачає 50% від ізоляційних властивостей, значно додаючи власну вагу. Підвищення ваги небажане для всієї системи покрівлі. Особливо якщо була побудована на профнастилі або інших подібних матеріалах.
• Поява рослинності. Застоявшись вода і пил – ідеальні умови для процвітання різних рослин. Не всі покрівельні матеріали можуть протистояти життєлюбному коріння. Внаслідок цього вони руйнують ізоляційну систему, створюючи додаткові проблеми.
Всі ці негативні впливи неактуальні лише у випадку, якщо при будівництві застосовували дорогі та надміцні матеріали. В інших випадках необхідно спорудження розухилки на плоскій поверхні. Це дозволить запобігти псуванню та передчасному зносу матеріалів.
Методологія та матеріали
Стандартно кут для відведення створюється за рахунок різниці між несучими стінами та різними конструкціями. Подібним чином створюється природний скат. Але найчастіше ці точки будівлі розташовані в єдиному обрії. В даному випадку створюється з виступаючої частини на кшталт схилів і коника.
Напрямок потоку створюється від різних конструкцій, розташованих на даху, наприклад, зенітний ліхтар чи димохід. Вся рідина повинна відходити до жолоба або водоприймача. Якщо передбачено кілька точок для відведення вологи, створюється відповідний розділ. Спеціальні жолобники вздовж парапету дозволяють позбутися калюжі. На вигляд нагадують плінтус. Щоб надати необхідну форму, можуть використовуватись різні матеріали: базальтова вата, бетон, дерев'яний брусок з клиноподібним перетином і т.д. Стандартно застосовуються такі матеріали:
• Металева конструкція. За допомогою цього методу створюється кут, який неможливо буде змінити з часом. Застосовують профіль із металу 75х50х5 мм. Коли монтаж завершено, встановлюється проектне покриття – сендвіч-панелі, листи шиферу тощо.
• Засипний матеріал. З цією метою використовують перліт, керамзит та вермикуліт. Також для створення ухилу даним методом застосовується сітка для армування, бетон та суха стяжка. Для досягнення результату, поверхня поділяється на частини. Засипається вибраний наповнювач, а зверху створюється бетонна заливка та покривається шифером/фанерою. Всі засипні матеріали відносно недорогі, що робить цей спосіб затребуваним.
• Легкий бетон. Принцип аналогічний, як у попередньому варіанті. Основна відмінність - доведеться довго вирівнювати стяжку до потрібного рівня. Саме складність реалізації та неможливість створення розухилу взимку робить цей спосіб неактуальним у більшості випадків.
• Клиноподібна теплоізоляційна плита. Інноваційне рішення, що гарантує високу результативність. Надійний та швидкий метод створення розухильності. Оптимальний кут задається ще на заводі, потрібно лише купити матеріал та встановити у необхідному порядку.
Вибір певного матеріалу залежить не лише від переваг, а й певної кліматичної зони. Також враховуйте, що чим більші опади в регіоні, тим більше нахил потрібно встановлювати.
Перевірка створеного кута даху
Коли монтаж завершено, потрібно перевірити якість – наскільки добре вода йде з поверхні даху. Реалізувати це можна двома способами:
• Інструментальний. Використовують спеціально призначений прилад – нахилемір. Основна рейка встановлюється перпендикулярно до ковзана, а маятник буде демонструвати ухил на відповідній шкалі.

• Практичний. Принцип перевірки є максимально простим: відро води виливається на даху і просто спостерігають за рухом. Якщо скло швидко, не створюючи застої, тоді все зроблено правильно.
Оптимально використовувати інструментальний та практичний метод для перевірки робіт, що забезпечить точність оцінки.
Висновок
Ухили плоскої покрівлі – це обов'язковий процес, що захищає будівлю від протікання, а також продовжує термін служби. Під час проведення робіт рекомендується використовувати інноваційні матеріали, що дозволяють створити довговічну та надійну систему. Гарантує високу швидкість робіт та ефективність.
Незалежно від вибраних матеріалів, завжди зверху потрібно виконувати шар гідроізоляції та орієнтуйтесь на матеріали з гладкою поверхнею – це значно прискорює догляд води. Враховуючи відповідальність завдання, довіряйте лише найкращим матеріалам та професіоналам, які зможуть виконати всі роботи на високому рівні.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.