Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Сб: 10:00–18:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик

Izovat - сучасний вогнестійкий утеплювач високої якості. При виборі матеріалу для утеплення будинку завжди постає питання про те, хто з виробників випускає дійсно якісний товар, який здатний служити довгі роки. Вироби, що випускаються під торговою маркою Izovat, відповідають обом цим вимогам.

Сучасна виробнича лінія і передові технології дозволяють постачати на ринок високоякісний утеплювач, який відрізняється довговічністю - зберігає свої експлуатаційні властивості протягом декількох десятків років. Завдяки цьому утеплювач Izovat не тільки знайшов свого споживача, а й став лідером серед матеріалів інших виробників.

Для яких цілей застосовується утеплювач Izovat?

Сфера застосування матеріалу досить широка. Крім утеплення фасадів будівель, утеплювач Ізоват використовується і для інших цілей:

  1. Виробництво сендвіч-панелей.
  2. Монтування шумоізоляційних перегородок.
  3. Протипожежний захист.
  4. Забезпечення теплоізоляції в інженерних мережах і будівельних конструкціях.

У будівництві виробник рекомендує використовувати продукцію при теплоізоляції скатної або мансардної покрівлі, фасадів, з подальшою обробкою їх штукатурними сумішами, утепленні підлоги, а також в якості технічної ізоляції.

Всього пропонується близько 30 видів теплоізоляційних виробів, які за своїми експлуатаційними характеристиками розділені на кілька груп:

  • плити;
  • ламелі;
  • технічна ізоляція.

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором, ціни не відрізняються від вартості сортаменту на офіційному сайті Izovat.

Склад теплоізоляційних плит Ізоват

В процесі виробництва застосовується унікальна технологія, заснована на використанні природних компонентів вулканічного походження, що дозволяє компанії виробляти теплоізоляційні матеріали з високими показниками пожежної та екологічної безпеки.

Izovat - сучасний вогнестійкий утеплювач високої якості. При виборі матеріалу для утеплення будинку завжди постає питання про те, хто з виробників випускає дійсно якісний товар, який здатний служити довгі роки. Вироби, що випускаються під торговою маркою Izovat, відповідають вимогам європейских стандартів.

 

Розгорнути
Вгору